Sanatın her
branşında yetkin
bireyler yetiştiriyoruz.

Öğrencilerimize geleceğe yönelik hayal gücü ve el becerileni geliştirmek, sanata ve zanaata olan eğilimi arttırmak ve gelecekte güzel anılarının kalacağı bir eğitim ortamı oluşturulmuştur.

Fırçalarla, boyalarla, kağıtla ve kalemle harikalar yaratan öğrencilerimiz, sanatsal bakış açısı kazanıyor.

Selçuklu İlçesi içerisinde yer alan okullarımızdan belirli gün ve saatlerde gelen öğrencilerimize geleceğe yönelik hayal gücü ve el becerileni geliştirmek, sanata ve zanaata olan eğilimi arttırmak ve gelecekte güzel anılarının kalacağı bir eğitim ortamı oluşturulmuştur.

Hakkımızda

ATÖLYELER

eğitimlerimizden
2019 yılından itibaren
8562 öğrenci yararlanmıştır.

İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri, görme engelli, işitme engelli, özel eğitim öğrencileri ve KİMSEV öğrencileri olmak üzere 8562 öğrenci sanatla buluştu.

BLOG

Haberler & Duyurular

11 Haziran 2023

Sanat Tasarım Atölyesi Yıl Sonu Sergisi İle Dönemi Kapandı

Selçuklu Sanat Tasarım Atölyesi, eğitim dönemini atölyelerde eğitim alan çocukların el becerilerinden oluşan muhteşem bir sergi ile sonlandırdı. Sergi sonrasında kursa katılım sertifikaları protokol tarafından takdim edildi.

22 Mayıs 2023

Sanata Dönüşen Motifler Projesi Çini ve Seramik Sergisi İle Taçlandı

Selçuklu Belediyesi ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpasa Sosyal Bilimler MYO ortaklığında gerçekleştirilen "Sanata Dönüşen Motifler" projesi kapsamında kursiyer öğrenciler çini ve seramik sergisi gerçekleştirildi.

22 Ekim 2022

Sedep Sanat Ve Tasarım Atölyesi Eğitime Açıldı

Pandemi döneminde faaliyeti durdurulan Selçuklu Değerler Eğitim Programı (SEDEP)'nın marka projelerinden olan Sanat ve Tasarım Atölyesi eğitime başladı.

05 Şubat 2020

Sedep Sanat ve Tasarım Atölyesi Açıldı Selçuklu Sanat ve Tasarımda da Farklı

Selçuklu Değerler Eğitim Programı (SEDEP)’in marka projelerinden olan Sanat ve Tasarım Atölyesi düzenlenen törenle açıldı.

Bizi İnstagramdan Takip Edin.

Güncel eğitimlerimiz ve Duyurularımız hakkında detaylı bilgiler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.