sürdürülebilir bir gelecek için...

Gelecek nesiller
Geleceğimizi yeşertiyor!

Tabiat Okulu, Selçuklu İlçesi’nin en gözde mekânı olan Sille Baraj Parkı’nda kurulmuştur. Öğrencilerin doğa ile buluşacağı, doğada yaşayarak güven elde edeceği, el becerilerinin, kişisel, sosyal ve duygusal becerilerinin geliştirildiği, birlikte iş yapabilme yeteneğinin güçlendirildiği düzenli fırsatlar sunan bir ortamdır.

Hakkımızda

Bilinçli nesiller,
yeşil yarınlar!

Sille Tabiat Okulu, çevreye ve doğaya duyarlı bireyler yetiştiriyor.

Öğrencilerin bilimsel süreç becerileri, yaşam becerileri (analitik düşünme, karar verme, yaratıcı düşünme, girişimcilik, iletişim, takım çalışması) mühendislik ve tasarım becerileri ile donatılmasını; kendini ve yaşadığı çevreyi tanımasını, doğaya ve çevreye karşı duyarlı bir birey olarak yetişmesini sağlamaktadır.

eğitimlerimizden 2018 yılından günümüze kadar

öğrenci faydalanmıştır

BLOG

Haberler & Duyurular

14 Haziran 2023

Sille Tabiat Okulunda Mezuniyet Heyecanı Yaşandı

Selçuklu Belediyesi’nin Okul Dışı Öğrenme Ortamları’nda mezuniyet heyecanı devam ediyor. Doğayla iç içe olan ve pek çok atölyeyle öğrencilere yeni kazanımlar sunan Sille Tabiat Okulu, düzenlenen sertifika programıyla 2022-2023 eğitim öğretim yılını kapattı.

14 Haziran 2023

Sille Tabiat Okulu Öğrencilere Doğa Arasında Kopru Oluyor

Selçuklu Belediyesi tarafından eğitim hayatına kazandırılan ve doğa ile öğrencileri buluşturan Sille Tabiat Okulu, “Okul Dışı Öğrenme Ortamları”nın bir markası olarak öğrencilere farklı donanımlar kazandırmayı sürdürüyor.

26 Eylül 2022

Sille Tabiat Okulunda Eğitimler Başladı

Selçuklu Belediyesi tarafından okul dışı öğrenme ortamı olarak eğitime kazandırılan Sille Tabiat Okulu'nda yeni dönem eğitimleri başladı.

05 Ekim 2020

Sille Tabiat Okulu Oğrencilere Kapılarını Açtı

Eğitimde Türkiye’ye örnek markalar sunan SEDEP bünyesinde yer alan "Sille Tabiat Okulu" eğitim öğretim yılının kısmen de olsa başlamasıyla öğrencilere kapılarını açtı.

Bizi İnstagramdan Takip Edin.

Güncel eğitimlerimiz ve Duyurularımız hakkında detaylı bilgiler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.